Pátek 13.1.2017

13. ledna 2017 v 16:45 | Tashi.Rosse |  Jidlo
Pátek třináctého.
Den blbec jak se říká. Ale mně začal ráno velmi příjemně. S mírnou kocovinou jsem se probudila a vstala z postele. Šla jsem si vyčistit zuby, umýt se a s drahou přítelkyní jsme vyrazily na snídani do nedaleké "snídaňovny". Ona si koupila šťávu z ovoce a krabičku z ovocem. Já jsem si k snídani dala pouze kafe. Ano, dřív a za jiných okolností bych si koupila nějaký toust, nebo mrkvový dort.
Každopádně jsme vyrazily s pitim v ruce na univerzitu. Ještě před vchodem jsme si zapálily cigaretu, vyhodily "hrníčky" od kafe a vyrazily dovnitř. K takové dá se říct svačině jsem si dala jednu kuličku hroznového vína z jejiho kelímku s ovocem. (Nechtěla jsem si dát, ale zapomněla jsem si vodu a potřebovala jsem něco svěžího, co mě zbaví suchá v ústech) .. po tom, co jsme vyšly z univerzity jsem si dala opět pár dalších cigaret a vyrazily jsme se projít po obchodech. Okolo oběda jsme se stavily na další kávu, a vydaly jsme se na vlak. Když jsme dojely domu, zjistila jsem že nemám klíče a tak mě vzala k sobě než přijede někdo kdo mi odemkne. Donesla každé z nás jednu výseč sýrové pizzy. Asi 10minut jsem na ní koukala s pocitem, že ji jíst nechci, bylo mi zle při představě že ji musím sníst. Madraha přítelkyně na mě ale doléhala že jsme celý den nic nejedly a že ji koupila kvůli nám a tak jsem si ulopla malý kousek, pak další a další. Výčitky mám ještě teď, že jsem jí snědla.
Nevím jak nejíst před osobou, se kterou jsme dříve byly schopné v 11h večer splývat sladkosti za 500kc ..

Pozitivní ovšem je, že kg jdou dolů. Není to rychlosti blesku. Ale jde to!

Jíst málo, znamená šetřit peníze. Z ušetřených peněz si můžeš koupit nové oblečení na tvou novou dokonale štíhlou postavu.

Takže dnešní jídlo?
Snídaně : káva
Svačina : jedna kulička hroznového vína
Oběd : káva
Svačina : výseč pizzy (nedobrovolně)
Večeře : nic

Pití : 2x káva, jeden hrnek čisté vody

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ┼Nemessis mor Morticie ┼ ┼Nemessis mor Morticie ┼ | Web | 16. ledna 2017 v 6:59 | Reagovat

gratuluji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama