Únor 2017

Jen čti a přemýšlej

27. února 2017 v 18:42 | Tashi Rosse |  Myšlenky
Celý život jsem se snažila sama sebe vnímat jako středobod vesmíru, jako někoho, okolo koho by se mělo všechno točit. Nemyslím to nijak sobecky, jen jsem vždy chtěla, abych měla pocit že je to můj život a že si s ním já můžu dělat co chci. Všechno přece může být akové, jaké chceme aby to bylo. Stačí vynaložit kupa úsilí a všechno může být takové jaké jsme si kdy vysnili. A ť už jde o školu, vysněnou postavu, víru, se kterou se rodíme, nebo i o tu, kterou získáváme časem tím, před co nás život postaví. Tím, co musíme řešit.

Už jsem tady a s vámi snad zůstanu.

6. února 2017 v 21:24 | Tashi.Rosse |  Myšlenky
Moje nejmilovanější. Tak moc jste mi chyběli. Bylo tak těžké vás nekontaktovat a nesledovat vaše překrásné pokroky. Přísahám že má dlouhá neaktivita nebyla mým nezájmem o vás, ale bohužel se mi do života postavila nemocnice. Bez internetu a bez návštěv. Byla jsem úplně sama a. Nucena jíst. Udělalo se mi špatně. Měla jsem nějaký psychcický kolaps. Byla jsem odsouzena k jídlu a k naprostému klidu. Měla jsem čas si všechno špatné co zažívám promyslet, porovnat si priority ..

Dneska vám toho sdělim opravdu málo. Mám nahoře dva kg hlavně kvůli tomu že jsem byla připoutaná k lůžku a neměla jsem sebemenší pohyb kromě chůze do koupelny a na toaletu. Ale jsem zpátky. Moc jste mi chyběli. Všichni a všechny

Zítra pá. Čeká mě říše snů. Jsem ještě velmi vyčerpaná.
S láskou Tash.