Květen 2017

Ničí, nebo posouvají dál?

31. května 2017 v 10:03 | Tashi Rosse |  Myšlenky

Závislosti?!


Včera večer, když už jsem ležela v posteli, koukala do stropu a přemýšlela, nevím, nejspíš nad životem, nebo nad nějakýma dalšíma otázkama, na které nejspíše nikdy v životě nenajdu odpověď.
Říkala jsem si, jak jsem unavená, a že mě do rána už nic z postele nedostane. Ovšem, opak byl pravdou. Měla jsem otevřená okna a někdo okolo mého baráku kouřil. Zacítila jsem kouř cigaret a hlavou se mi začala honit myšlenka, že bych si taky ještě mohla zapálit, než půjdu spát..

Staromódní kouzlo nic nedělání

30. května 2017 v 10:40 | Tashi Rosse |  Myšlenky

Tik, Tak, ..

Osobní vyjádření:
Moje milé drahé. pomalu čtvrt roku se překulilo, ani nevím jak. Zdraví, psychika, ... plna věcí které potkávají v negativním smyslu každého z nás. To bylo jedním z důvodů proč jsem se odmlčela a neměla sílu, čas, ale bohužel ani náladu sednout a vypisovat pocity Vám, vypisovat pokroky, novinky, a dělit se s Vámi o každodenní momenty.
Ovšem, jak se říká, všechno zlé je k něčemu dobré. Posunulo mě to dál, změnilo názor na miliony věcí a hlavně mi to velmi otevřelo oči. Proto princezny, drahé slečny, dámy, - jsem ráda, že jsem tu opět s vámi ♥