Co a proč?

2. června 2017 v 12:27 | Tashi Rosse |  Myšlenky

Motivace a sny?

Samozřejmě, nelíbím se sama sobě, jsou věci, které si prostě nemůžu dovolit obléknout, nebo udělat.
Ovšem nespokojenost sama se sebou je hlavním důvodem. Existují ale i naprosté malichernosti, které bych si chtěla splnit, pokud bych dokázala sama se sebou něco udělat.

Kde jsou ty dny, kdy jsem se ráno probudila a cestou okolo zrcadla jsem si řekla tu mou rituální větu "Krásné dobré ráno Tashi, (teď jsem se na sebe krásně usmála a pokračovala .. ) .. dnesaka ti to obzvlášť sluší drahá" Trapné, možná dětinské, ale neskutečně mi to zlepšovalo a zpříjemnilo den, a nejen to, mírně jsem si tím i zvyšovala sebevědomí. Říkávala mi to vždy babička .. "Drahá beruško, když tě nikdo nepochválí a jsi sama a nemá ti kdo popřát dobré ráno, prostě si ho popřej sama" Jako děcku v pubertě mi to přišlo vtipné a naprosto nepředstavitelné. Připadala jsem si jako blázen, když jsem si mela představit že každé ráno si popřeju, a každý večer si zase mám popřát sladké sny a dobrou noc. Ovšem čím jsem byla starší a víc sama, začala jsem vzpomínat na babičky slova a opravdu jsem si každé ráno i každý večer povídala sama se sebou a dívala se na sebe do zrcadla. Jenomže pak přišel čas, kdy se z mého relativně zdravého těla začalo stávat tělo s citronovou kůží a najednou jsem byla všude. Můj zadek byl všude a když jsem si sedla, moje bšicho se rozlilo po celém mém obvodu.
Začala jsem být neskutečně nespokojená, ale nějak jsem nedokázala své hlavě poručit, aby začala uvažovat nad tím, že se sebou začnu něco dělat. Jenže tělo rostlo a celulitida se neskutečně prohlubovala. Přestala jsem si přát na dobré ráno, ale i na dobrou noc, protože jsem odmítala na sebe koukat do toho obrovského zrcadla.
Začala jsem zjišťovat, že jsem velmi nespokojená sama se sebou. Pokud jdu do obchodu, už se jen koukám na oblečení, které si nemůžu obléknout. Když vlezu jednou za čas do kabinky a něco si chci vyzkoušet, první co mě vyděsí je velikost, číslo toho oblečení které jsem si do kabinky odnesla. Když už se nakonec odhodlám si ten kousek obléknout, tak si vyčítám že jsem to udělala. Ten samý kousek oblečení by hubené slečně, slečně s krásnými křivkami neskutečně slušel. Byla by nádherná. Přitom já když jsem na sobě ten stejný kus oblečení měla, vypadala jsem ještě větší, na různých partiích těla mě to oblečení tak neskutečným způsobem obepínalo..


Toužím vlést do kabinky a moci si obléknout cokoliv chci. Toužím vejít do obchodu a vybrat si krásné plavky. Nějaké které budou podtrhovat hubený pas. Nějaké které budou svítit na nádherném opáleném těle. Takové plavky, které nebudu muset schovávat pod šato-tričkem, jen proto, abych zakryla břicho, i samotnou citronovou kůži na stehnech a zadku. Nějaké plavky, na které si nemusím vzít nic, a skrývat silná stehna která se o sebe otírají.


A ten nejposlednější sen? Ta blbůstka, po které toužím už mnoho let, zhruba od svých patnácti. Piercing do pupíku. Nikdy jsem ho nemohla mít kvůli mému bríšku. Proto jsem před lety šla a nechala pi píchnout alespoň jazyk. Je to blbůstka, malichernost, ale věc, kterou bych chtěla už takových let a je to takový dárek, který si budu moct nadělit za to, že se mi třeba jednou podaří být hubená.


Hloupý piercing. Hloupý sen, ale je to jedna z věcí, díky které to nechci vzdát. Samozřejmě, jsou i důležitější věci, ale o těch jsem tu dnes mluvit nechtěla, chtěla jsem říct, jaké sny si splním, když zhubnu.

S láskou a přáním neskutečně krásného dne, Vaše Tashi♥
Já jdu dál pokračovat v opalování a v čtení knih, na které mám už konečně čas!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 viv-is-on-a-diet viv-is-on-a-diet | 2. června 2017 v 18:54 | Reagovat

Proč se nepochválit? Kdo to za tebe udělá? Většinou se do toho lidi moc nemají... taky jsem dřív vstávala s krásným pocitem, podívala jsem se do zrcadla a usmála se, protože jsem vypadala tak, jak jsem vypadat chtěla :-(

Právě o takových maličkostech to je, vůbec to nejsou malichernosti!

2 Kara Kara | Web | 2. června 2017 v 21:40 | Reagovat

Moc krásný, ale i smutný článek. Začni se zase chválit zlato, všechno nezáleží jen na vzhledu, jde o to jaká si a jak na lidi působíš. :) Když se budeš zase chválit a budeš si připadat krásná, najdeš si na sobě něco co se ti opravdu líbí, bude to na tobě poznat, tak pro ostatní taky budeš krásná. Mám vyzkoušeno, že to takhle opravdu funguje.

3 Yasmine . Yasmine . | Web | 3. června 2017 v 12:59 | Reagovat

Moc bych ti přála , aby se jednou všechny tvoje malichernosti , který na sobě nemáš ráda , staly tvoji sílou a začla si je brát jako výhody ♥

4 Alice Alice | Web | 4. června 2017 v 19:43 | Reagovat

Tyjo, nádherný článek. Mám to stejně. Tak strašně moc bych chtěla nosit crop topy nebo obtažená tílka, ale prostě nemůžu. Chci se cítit dobře oblečená, v závodní uniformě, v plavkách, nahá, prostě jakkoliv.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama