Jídlo, jídlo, jídlo, nic jen jídlo.

25. června 2017 v 19:05 | Tashi Rosse |  Jidlo

Bla bla bla, nic jen bla.


Zijeme, chodíme po zemi a poznáváme svět. Poznáváme památky, vůně, chutě. Jídlo. Něco z čeho máme obrovský požitek. Libé pocity při jídle. Při rozpouštění čokolády v ústech. ..Premyslela jsem, zda vůbec někoho ještě baví číst moje kecy. Když jsem tento blog založila, bylo tu seskupení lidí se kterými jsme si povídali a vzájemně se podporovali. Ovšem, nevím zda to někteří vzdali, nebo je pouze přestalo bavit psát články a svěřovat se a jídelníčky.
Nehodlam se blogu vzdát ani se nehodlám vzdát toho o co se snažím. Jen to asi udělám malinko jinak.
Podpora je velmi důležitá věc ať se jedná o cokoliv. Kdyz jde o zdravý životní styl člověka závislého na čokoládě tak tuplem. A proto jsem sebrala veškerou svou odvahu kterou jsem měla a včera večer, než jsem usnula jsem se se svým problémem o své váze svěřila příteli. Stále mi opakovat jak mě miluje takovou, jaká jsem a jak se mu takhle líbím. Najednou ale jako by se mu v hlavě něco stalo a řekl větu, která mě opravdu velmi potěšila.
Rozhodl se mi pomoci a podporovat mě v boji za krásnou postavou a mým vysněným piercingem do pupíku. Banalita, ale ani si neumíte představit jak mě tahle kravina drží té myšlenky a nutí mě to nevzdávat.
Lhala bych když bych tvrdila že nemam ráda jídlo. Miluju jídlo, ale můžu mít oboje. Můžu mít hromady jídla, ale zdravého jídla a i krásnou postavu. Trvá to dlouho. Nic není hned. Pro všechno se musí něco udělat.
Chápu i že velmi mnoho lidí odsuzuje tu častou větu : začnu od zítra.
Já ji ovšem řeknu. Začnu od středy.
Proč ne hned? Dovolená u přítelovi rodiny není zrovna čas na vymýšlení si toho co a kdy budete jíst.
Proto mi jde o jedno. Najdou se zde lidé, které by zajímaly moje zdravé recepty, jídelníčky, co jak kdy cvičím a moje pokroky? Nebo blog zůstane mým pouhym útěkem z reality kde se můžu vypsat ze špatných myšlenek?S láskou Tash💜
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 18. července 2017 v 6:26 | Reagovat

Doufám, že ti ude takhle lépe. Od přítele je to moc hezký:)

2 Anahell Anahell | Web | 11. září 2017 v 18:41 | Reagovat

Najdou :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama