Neschopnost spát?

5. června 2017 v 4:17 | Tashi Rosse |  Myšlenky

Asi převrácený režim.

Mám někdy dny, kdy mě přepadne nějaka "depka" .. Pocit, že nicc z toho, co dělám nemá smysl. Pak koukám na videla, snažím se nacházet inspiraci, brouzdám po internetu a minuty, někdy i hodiny dokážu koukat na fotografie věcí, po kterých toužím. Někdy to má učinek uplně jiný, než bych chtěla. Někdy mě to odradí a řeknu si, že toho přece nikdy nemůžu dosáhnut. A někdy, což byl i případ dnešní noci, mě to nabudilo. A už se těším až začne vycházet sluníčko, ( i když netuším, zda má vůbec dnes sluníčko být) já si půjdu zacvičit a k bežnému cvičení jsem si stáhla i jógu pro začátečníky tak se uplně těším, jak si to užiju a poté se odměním kávičkou a mou neřestí - cigaretou.
Takže mé drahé, přeji Vám nádherné dobré ráno. Sice teď právě co to píšu jsou 4:00, ale já mám ráno, sice noc bez snů a spánku, ale krásné ráno, protože přesto, že dnešní den bude hodně hekický a musím toho stihnout opravdu hodně, tak se na něj neskutečně těším!
Nějak jsem se začala zajímat, nebo, nevím jestli se to dá nazvat uplně zajímat, ale je v mém okolí člověk, který hodně žije duchovnem a zdravým živoním stylem a nějak ve mně ten člověk probudil zvláštní nadšení. Celkově mám pocit, že věkem se nějak moje osobnost celkově .. ne formuje, ale spíše bych to nazvala deformuje. Věci, které jsem nesnášela, jako čení, cvičení, .. záliby, trávení volného času, všechno se mění na pomalu pravý opak. Jsem z toho na jednu stranu mírně nešťastná, ale na druhou strahu mě tyto změny nabuzují neskutečnou energií, neskutečným elánem.
Mám pocit, že konečně v om životě mám čas hleda samu sebe. Dlouhá léta jsem si myslela, že jsem samu sebe už našla. Ovšem stále jsem se pohybovala ve skupině lidí mezi kterými jsem se styděla být sama sebou. Až teď, kdy jsem tuto skupinu opustila začínám pociťovat že teď začínám být já opravdu JÁ.
Co mě dneska vlastně čeká?
Předpokládám že v 6:00 se vykopu - respektive vyskočím z postele.
Půjdu si dát rychlou vlažnou sprchu, něco udělám se svým obličejem a celkově proběhne hygiena, a půjdu si dát pár protahovacích cviků. Na google play je neskutečně moc aplikací a já část dnešní nci hledala a stahovala, pak odinstalovávala, sháněla jsem něco, co bude pro člověka, který je opravdu zkrácený reálné. Takže se těším že se protáhnu. Pak si dám asi 10 minut na rotopedu. Chtěla jsem alespoň 20, nicméně jsem zjistila, že jsem stále ještě - jak říkají naši - shnilá. Takže budu realistka! Každpádně budu se snažit dát i víc jak 10.
No a potom, to, z čeho jsem nejvíc nadšená a to jóga! Neskutečně se na ni těším a vlastně ani nevím proč..
Na snídani si uvařím tu kávičku a dám u svou neřest a plánuji, že si dám asi rajčátko na snídani, mám na něj celkem chuť. A pak, ač se mi nechce, tak budu muset jít uklidit koupelnu, dát prát prádlo a poklidit pokoj, pustit běhat Bonbonka a vyčistit klec, když nám přijede taťka, tak ať jsme krásně čisťonké. No a večer jdu s drahou přítelkyní na konzert. Během dne samozřejmě zbaštím nějakou zeleninku ale obávám se že večer nějaké to pivečko, nebo vínečko padne. .. Říkám si, že jednou za čas mi to neuškodí, ale teď už o není jednou za čas, ale pomalu ob den, takže Tashino, opatrně s tím alkoholem!
No nic, jdu si ještě na něco pokoukat, odpočívat a ležet a v 6 hurá na nový krásný den!

Tak ještě jednou, krásné ráno princezny/princové♥
A nezapomeňt až pujdete okolo zrcadla, podívejte se na sebe a pochvalte se, řekněte, že vám to šlusí, usmějte se na sebe a popřejte to krásné ráno i sami sobě - odstartujte tím další krásný den!
Přeje Vaše Tash♥!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Yasmine . Yasmine . | Web | 5. června 2017 v 6:59 | Reagovat

Ach , to je snad ten nejkrásnější článek , co si člověk po ránu může přečíst :)
I přes všechnu bolest a nedostatek spánku se dokážeš sebrat a těšit se do novýho dne ♥
Jen tak dál <333

2 Alexis. Alexis. | Web | 6. června 2017 v 21:54 | Reagovat

Skvělý článek, pozitivní, plný energie :)
namotivovala jsi i mě, že bych hned vyskočila z postele a šla něco dělat :D

3 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 7. června 2017 v 23:00 | Reagovat

Jógu taky miluju, i když teď jí moc nedělám, kvuli maturitě a přijímačkám nemám vůbec čas:/
Každopádně krásnej článek♥
A myslím si, že s věkem se prostě tvoří identita člověka a většinou k lepšímu:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama