Znovu a lépe Tash?!

2. června 2017 v 9:09 | Tashi Rosse |  Jidlo

Znova, nebo vlasně, stále ale lépe.

Nějak jsem to celé pokonila. Tři měsíce odloučení a tolik kg zase noře.
Už je to víc, než jsem zhubla.
Tudíž i více, než jsem kdy vážila ..
1.6.2017
Toužila jsem být krásná a hubená, ale nějak se to všechno zvrtlo a místo toho abych celé tři měsíce hubla, tak jsem přibírala a teď, když si stoupnu na váhu, mám tolik, kolik jsem ještě nikdy neměla. 80.8kg
Takže znovu a lépe Tash.
Za dnešek bych se zastřelila. Nedokázala jsem se nějak udržet a můj dnešní jídelníček je otřesný. Původně jsem ho sem ani nechtěla dávat, ale prostě chci začít a držet se. A lhaní a zapírání mi s ničím nepomůže. Takže milá Tash, s pravdou ven.

Snídaně : nic
Svačina: nic
Oběd: půl papriky, čtvrt okurku, trochu 90% šunky
Svačina: kus zmrzliny, dva rohlíky a dva párky + kečup
Večeře: zatím nic

Tash, dej si pohlavek ať se ti rozsvítí.
Pokud jde o dnešní příjem tekutin, tak 0.5l vody s mátou, jedna malá káva, a večer se chystáme s mou drahou přítelkyní že půjdeme na vínko, takže to vidím na dvě decky a pak zase domů.
Co se týče pohybu, tak zatím jsem žádný neměla, ovšem půjdu na to vino pěšky, což jsou 2.5km a pak zpět zase 2.5 km. Je to nic moc, ale alespoň něco když už nic.
Nevím, kam se podělo všechno mé odhodlání. Nějak mě všechno opustilo stejně tak, jako jste mě opustily vy, mou vinou. Najednou jsem se odmlčela a všechno šlo z kopce. Nějak to bez podpory prostě nefunguje.


Oprava. Když jsme veřer šly na vínko, nezkončilo to pouze u dvojky, ale u třech flašek. K tomu malá tiramisu, oříšky a večer pár hranolek z trouby. Myslela jsem se že zblázním, jenže tiramisu objednala kamarádka ve chvíli, kdy si šla odskočit, oříšky také. A hranolky? Ty udělala když jsme seděly u ni venku v takovém posezení.

Zasloužila bych si asi velký pohlavek, abych se probudila a uvědomila se.


-Tash♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 2. června 2017 v 9:38 | Reagovat

Neřeš váhu, když venku svítí sluníčko :)

2 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 2. června 2017 v 10:21 | Reagovat

Zlatínko, každý máme období, kdy se nedaří.. Taky jsem už tolikrát uklouzla a pracně hubnutý kila nabrala zpátky! O nic nejde, zvládneš to a vím, že už za pár dní uvidíš výsledky a budeš spokojená♥:)
Jinak ten večer neřeš, moje kamarádky taky pořád nabízejí nebo mi nosí jídlo, a ono je fakt blbý to odmítnout:D
Když k sobě někoho pozvu - vezme jídlo. Když někde s někým jsme, zase jídlo. Ale ber to tak, že nechceš být uplně asociální, a jíst je prostě součást sbližování s lidma.. To bys musela být úplně sama a bez kamarádek, aby ses tomu mohla stále vyhýbat..

3 Baryn Baryn | Web | 2. června 2017 v 11:59 | Reagovat

Well... Vážila jsem asi 70-75 kg. Tak nějak jsem se udržovala mezi těmito hodnotami. Nebylo to žádné terno, byla jsem baculatá a žádná krasavice, rpotože na mých 162 cm to rpostě byla nadváha. Nijak mě toa le neomezovala při pohybu, byla to taková ta má hraniční váha. Pak jsem se seznámila s úžansým mužem. S člověkem, se kterým se doteď... a který ve chvíli, kdy jsme se seznámili, vážil míň než já. Což pro mě byl doecla impulz,a bych začala trochu hubnout. Nikdy mě to moc netáhlo, ale řekla jsem si, že těch 10 kg dám a na 60-65 se prostě dostanu. Měla jsem 64, když mi došlo, že to jde docela hezky a rychle dolů... a že to klidně zvládnu na 55... na 50...45... 40... No dobrá, mé minimum bylo 42,5. Měla jsem naorexii. Nejedla jsem nic a byla jsem posledlá svým kostnatým zadkem, který mi přišel tlustý. A pak asi po měsíci, kdy jsem si držela "zdravější" váhu 44, mi ruplo v hlavě a začala jsem nekontrolovaně žrát... Čokoláda se stala smyslem mého života... maso, omášky, zmrzliny... sežrala jsem všechno, co jsem uviděla... A o rok později jsem skonšila jako 90kg bečka. Téměř 50 kg jsem přibrala za rok jen proto, že jsem předtím nejedla vůbec nic a dostala se do zkurvené anorexie. Teď začínám znovu, stejně jako ty... správně a dobře. Nbeo alespoň takhle si to asi obě představujeme, že? :D No... není to tak snadné. Snažím se, abych zabránila tomu, abych vyhládla natolik, že pos končení hubnutí opět všcheno sežeru... takže sihlídám,a bych jedla pravidelně a ten přísun měla minimálně 4000 kJ (jo, já vím 5-7 by byl nejlepší, 4 je to minimum :D). Přičemž předtím jsem měla maximálně 1000 kJ. Napoprvé to bylo zatraceně snadné. Nechápu, jak jsem to mohla tak vydržet... Te´d mi jídlo neuvěřitelně chybí a znamená pro mě moc. Jsem nemocná... a věř mi, tím si nechceš projít. Možná by tsálo za to zajít za nějakým obezitologem, aby ti pomohl. Rozhodně za něj utratíš míň než za všcehno to jídlo, které sežereš, až budeš vyhládlá... Musela jsem prožrat statisíce, to bylo fakt nechutné. :(

Budu ti držet palce, ať se začne dařit. :)

4 Baryn Baryn | Web | 2. června 2017 v 12:01 | Reagovat

Ježiš, omlouvám se za všechny ty své trapné překlepy. :( Jsem v tomhle ohledu nemožná. :D

5 B. B. | Web | 2. června 2017 v 12:08 | Reagovat

Já měla nejvíc 70 kg a díky čemu? Díky tomu, že jsem jedla jenom tak 1 - 2krát denně protože jsem neměla hlad, většinou nezdravá jídla a váha díky nedostatku a strachu, že už tělo nedostane nic, šla nahoru. Minulý rok jsem si řekla, že to stačí, začala jsem cvičit tak 30 - 45 minut denně a jíst pravidelně (6krát denně cca někdy 7 krát malé porce) a světe div se, jak krásně to šlo dolů! :)
Do září jsem zhubla opravdu hodně, bylo to vidět, ale pak nastal stres, před maturitou a já opět přestala jíst, takže se mi váha zase pomalu plazila nahoru. Teď už mám konečně po maturitě, takže se do toho mohu konečně zase opřít, nic mi nestojí v cestě. Opravdu to jde. Bez hladovění. Ale nechci ti samozřejmě brát tvůj názor, to opravdu ne, ale zkus si přečíst toto → http://healthy-body.blog.cz/1607/na-kavicku-1-zdrave-za-svym-snem#komentare ... a třeba ti to pomůže :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama